Цьогоріч у Львові на медикаменти для медичних закладів виділено на 1 млн більше, ніж торік, – 18, 4 млн грн.Про це сьогодні під час звіту управління охорони здоров’я ЛМР повідомив начальник цього управління Володимир Зуб, - передає ZIK.

Водночас він зазначив, що враховуючи нинішні ціни, забезпеченість медикаментами буде на рівні 30% від потреби. «Інше, на жаль, ляже на плечі пацієнтів», – сказав Зуб.Разом з тим, начальник управління охорони здоров’я запевнив, що реанімаційні і дитячі відділення будуть забезпечені ліками.

Також Володимир Зуб повідомив, що на сьогодні є скарги щодо незабезпеченості пільговиків медикаментами. Однак, за його словами, це, на жаль, є незахищені статті видатків, і казначейством зараз блокуються ці проплати.

Під час звіту начальника управління представник організації чорнобильців повідомив йому, що на сьогодні у Львові у них є проблеми з отриманням ліків в 28-й аптеці, і попросив, щоб у місті створювали запас необхідних для чорнобильців медикаментів. Володимир Зуб пообіцяв розібратися з цією проблемою.