В Україні триває різке сезонне зростання цін на овочі "борщового набору". Тільки за перші три дні поточного тижня (з 8 по 10 квітня 2013 року) оптові ціни на овочі "борщового набору" і картоплю зросли в середньому на 33%, передає "АПК-Інформ: овочі і фрукти".

Аналітики пов'язують це зі скороченням запасів овочів і картоплі високої якості в сховищах при високому експортному попиті на них.

Експерти також зазначають, що заяви про відсутність на ринку ранньої продукції, що нібито стимулює зростання цін на овочі "борщового набору", не відповідають дійсності, бо рання продукція ніколи не чинить істотного впливу на ціни торішньої до середини травня - початку червня.

"Стрімкість зростання цін на овочі "борщового набору" і картоплю на цьому тижні здивувала навіть самих фермерів. При цьому швидше за інших зростали ціни на картоплю і столовий буряк, які подорожчали за перші три дні поточного тижня на 40%", - зазначила експерт Тетяна Гетьман.

Морква подорожчала за перші три дні тижня на 33%, цибуля ріпчаста - на 27%, а капуста - на 20%.

Отже, найдешевшими в "борщовому наборі" залишаються капуста і цибуля. Проте передумови для деякого зростання цін на них найближчим часом також є. Морква в середньому в 3-3,5 раза дорожча, ніж капуста і цибуля, тому вона залишається найдорожчим овочем у наборі.

Як повідомлялося, після більш ніж двомісячної цінової стабільності за два тижні плодовоовочева продукція в Україні подорожчала відразу на 34,7%.

Іншими словами, на сьогодні свіжа плодовоовочева продукція обходиться пересічному українцю в середньому вдвічі дорожче, ніж роком раніше, тоді як Міністерство аграрної політики та продовольства рапортує про зниження цін.

Але в Мінагропроді кажуть, що наразі в Україні зберігається стабільна цінова ситуація на ринку овочів. Як зазначає прес-служба, така інформація отримана внаслідок дослідження цін на 700 продовольчих ринках України. Загалом, роздрібні ціни на овочі є нижчими від минулорічних і прогнозується, що стабільна цінова ситуація збережеться і в подальшому.