У Чернігівській області найбільш підтопленими повеневими водами залишаються селище Радуль Ріпкинського району та села Мньов і Дніпровське Чернігівського району. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, - передає "Український Тиждень".

Рятувальники зауважують, що ситуація з підтопленням населених пунктів на Чернігівщині стабілізується – на річці Дніпро, де спостерігається найбільше підтоплених ділянок у населених пунктах, рівень води поступово починає зменшуватись в середньому на 3-5 см за добу.

Рятувальники спільно з органами місцевого самоврядування автомобілями підвищеної прохідності та човнами здійснюють переправи місцевих жителів через підтоплені ділянки та забезпечують життєдіяльність населених пунктів.

"Ситуація з підтопленням населених пунктів Чернігівщини перебуває під постійним контролем органів виконавчої влади та Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області", - додали у прес-службі.

Як відомо, 10 квітня директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда заявив, що Україна пережила пік паводків, а в річках зафіксовано тенденцію до спаду води.