26 квітня в АМКУ відбулося засідання під керівництвом державного вповноваженого комітету Миколи Бараша за участю представників Міністерства охорони здоров'я, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів, представників органів влади, асоціацій і громадських організацій.

Так, після дослідження ринку ритуальних послуг було виявлено системні проблеми в його функціонуванні.

"Попередні результати свідчать про системні проблеми функціонування цього ринку: бездіяльність органів місцевого самоврядування в питанні визначення ритуальних служб, застосування тарифів на ритуальні послуги без їх узгодження з органами місцевого самоврядування; економічна необґрунтованість тарифів на ритуальні послуги, надання ритуальним службам функцій, не передбачених законом тощо".

Прес-служба АМКУ повідомила, що за результатами круглого стола учасники підтримали позицію комітету про якнайшвидше нормативне врегулювання зазначених проблем.

Антимонопольний комітет вважає пріоритетними для вивчення в 2013 році ринки реалізації лікарських засобів, надання ритуальних послуг, збору, вивозу, переробки і поховання побутових відходів.

Джерело: Українські новини

Коментар INTV: 
В.Цушко відомий тим, що ще у 2006 році він «спас Україну», очоливши абсолютно незаконне захоплення ОПГ «Беркут» будівлі Генпрокуратури. Після цього соціаліст Цушко з переляку перефарбувався у прибічника регіоналів і очолив  «хлібний» антимонопольний орган. Страшно уявити собі до чого призведе чергове покращення від регіональної братви, адже поховання померлих родичів – це не погані дороги і навіть не прорив дамби у Бортничах. Це людське горе і його регулювання «крепкими хозяйственниками» нічого доброго посполитим не обіцяє.