Станом на 2 ночі у Києві через потужний снігопад залишається складна ситуація на дорогах.

Сервіс "Яндекс. Пробки" оцінює затори у столиці у 7 балів за 10-бальною шкалою. Окрім того, у місті зафіксовано до 20 ДТП.

Деякі користувачі Facebook пишуть, що дорога додому забрала до 3 годин, дехто стоїть у заторах досі.

Так, екс-депутат від "Батьківщини" Олександр Сочка пише на Facebook, що добирається додому вже п`яту годину.

"Перша ночі. П`яту годину в дорозі додому. Зараз на Набережно-Рибальській. Починає бути схоже на те, що ночувати доведеться в машині. За такої швидкості їхати до ранку. Добре, заправка недалеко, з того боку дороги через відбійники. Сніг продовжує сипати, від чого машини буксують, а за якийсь час за такої хурделиці дорога стане непроїзною", - написав Сочка."Дороги в Україні зіпсував безпрецедентний мороз, доїхати не можна через безпрецедентний сніг. Проблема швидше за все у вантажівках, які застрягли на підйомах і поворотах, кілька тягачів/тракторів могли б все це розкупорити", - додав він.

Шість годин у дорозі провів і нардеп від "Батьківщини" Анатолій Гриценко.

"Суцільні затори, аварії... Якоїсь миті навіть подумали: заночуємо на дорозі, аби лишень пального вистачило - не замерзнути, у центрі Європи, на оновленій Автодором автостраді:) Але шмат ковбаси з батоном додав сил і спонукав до пошуку креативніших рішень... Кількаразове тягни-штовхай, прорив через сугроби - й тепер уже вдома", - написав він.

На сервісі "Відеопробки", наприклад, можна побачити, як кияни ще й тепер йдуть пішки на Троєщину через Московський міст. Причому, як зазначають користувачі соцмереж, ті, хто на автомобілях, не підбираються тих, хто йде пішки.


Московський міст

"Тільки що бачив, люди ледь на капот не падають, благають підібрати, дехто йде задом", - написав Влад Содель.

Як відомо, сьогодні увечері ситуація на дорогах столиці оцінювалася у 10 балів із 10.