Вшанувати пам'ять загиблих на Майдані та бійців АТО - зібрались у самісінькому серці України - у Києві, - учасники ІХ-го Міжнародного благодійного фестивалю дитячої творчості «Назустріч Мрії». Урочистою ходою від Європейської площі та до Майдану Незалежності пронесли величезний прапор - як символ і заклик до миру.

Вже наступного дня - конкурсна частина Фестивалю «Назустріч Мрії». По закінченню - фінальний «Гала концерт». Вже 9-й рік поспіль - під патронатом голови партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

У Київському палаці дітей та юнацтва - у день захисту дітей - голці ніде впасти. Тут - майже 200 учасників з 19-ти областей України, вихованці 39-ти шкіл-інтернатів, дитячих будинків та діти переселенців зі Сходу. Серед них і ті, хто із фізичними вадами - та попри все нині тут у боротьбі за перемогу. 

У програмі - численні номери, із танцями та піснями, усі без винятку - патріотичні. Ведучі вечора - Світлана Тарабарова, Макс Неліпа та Ольга Цибульська.

Та крім іншого, показати себе, та навчити дітлахів майстерності справжнього артиста, - прийшли Олександр Тулінов, Гарік Бірча, Віктор Павлік, Аркадій Войтюк, Alyosha, Дмитро Монатік, Юрій Годо, В'ячеслав Рибіков.

В ході фестивалю кожен охочий міг придбати «лот від артиста», а зібрані кошти організатори передавали на оздоровлення дітей-переселенців зі Сходу та переможцям фестивалю. Переможці отримали путівку до оздоровчого карпатського табору «Красна Поляна», та володарі «Гран прі» - путівку до Грузії, а також протез для Олександра.

Ірина Фомицька

Станіслав Єфремов

Іван Болілий

ІНТВ