З 1 лютого 2018 року Київська міська державна адміністрація (КМДА) розірвала угоду з компанією Mosquito Mobile, яка виграла тендер на будівництво мережі Wi-Fi в Київському метрополітені в 2014 році. Про це йдеться в оголошенні КМДА в газеті Хрещатик, передає Інтерфакс-Україна.

"Відповідно до рішення 19 грудня 2017 року постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури Києва, з 1 лютого 2018 року фактично припинений інвестиційний договір від 2 грудня 2014 року про будівництву WiFi-мережі в Київському метрополітені", - йдеться в оголошенні.

Зазначений договір був укладений між Київським метрополітеном, компанією Москито Мобайл і департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу КМДА.

На початку січня 2018 року генеральний директор Київського інвестиційного агентства Олег Містюк заявив, що за останній рік Mosquito перестала займатися розширенням мережі WiFi в столичному метро через фінансові проблеми.