Зовсім скоро туристи та жителі Києва зможуть почати пізнання архітектурних можливостей скла. Адже найближчим часом тут буде зведено арт-медіа-скульптуру, яка не має аналогів у світі.  Арт-медіа-скульптура - величезний одинадцятиметровий скляний інтерактивний куб, що символізує життя сучасного мегаполіса. У цифровій інсталяції буде відображена фантастична ідея - передати 7 основних параметрів сучасної столиці: потік пішоходів, потік автомобілів, пори року, погоду, температуру повітря, освітленість і швидкість вітру.

Скляна скульптура стане одним з головних арт-об'єктів столиці та символом міста в 21 столітті. Датчики будуть цю інформацію збирати, обробляти, діджіталізувати і виводити картинку на екран в реальному часі.

Важливо відзначити й те, що Куб ідеально інтегрований в архітектуру однією з найдавніших і, мабуть, однією з найбільш еклектичних вулиць столиці - Антоновича. Адже тут можна зустріти архітектурні пам'ятники класицизму, українського бароко, модернізму, конструктивізму і соцреалізму. Саме тому виконаний в конструктивістському хай-теку  Куб стане черговою прикрасою міського середовища.

 

Джерело: UkraineArtNews