На Подолі в Києві спорудять перший в світі хостел в вагонах метро. Автор ініціативи придбав два списаних вагона у Київського метрополітену ще в минулому році, а зараз, нарешті, приступив до втілення своєї незвичайної ідеї. Про це повідомляє ТСН.

«Подібних хостелів ні в країні, ні в світі немає, і взагалі немає прецедентів використання вагонів метро не за призначенням», - заявляє представник власника хостелу Олена Чопорко.

Списані вагони метро обійшлися новому власнику в 546 тисяч гривень. Приблизно стільки ж автору ідеї треба було на те, щоб доставити 28-метрові вагони, кожен з яких важить 20 тонн, в історичний центр столиці. Виконавцям потрібна спецтехніка з особливою потужністю, щоб розвантажити вагони в потрібній локації. Для цього використовували сучасний німецький кран, яких в Україні всього шість штук.

Майбутній хостел вже встановили на бетонні рейки. Зараз вагони виглядають непоказно, але незабаром зарубіжний дизайнер перетворить їх до невпізнання. Всіх деталей проекту поки не повідомляється. Однак відомо, що на території хостелу буде мальовнича тераса, а житлова площа всередині вагонів обладнали сучасними меблями і технікою, в тому числі кондиціонерами.