У понеділок, 12 березня, почав курсувати перший в Україні безкоштовний автобус, який з'єднує місто Бровари з київською станцією метро "Лісова". Ця ініціатива належить неприбутковій організації "Громадський автобус", йдеться на сайті організації.

На маршрут від броварського культурного центру "Прометей" до станції метро "Лісова" в Києві вийшла машина місткістю 100 пасажирів. Курсувати автобус буде щодня з 6:00 до 9:00 і з 17:00 до 20:00. Фінансувати роботу планується за рахунок приватних пожертвувань жителів Броварів та добровільної оплати, яку пасажири можуть залишати у спеціальній коробці в салоні.

Куратори проекту стверджують, що запуск автобуса є соціальним експериментом з метою з'ясувати, чи готове суспільство самостійно брати участь у вирішенні транспортних проблем. У разі успіху планується зробити роботу автобуса постійною, а не тільки розрахованою на години пік, поповнити парк машин і додати ще один маршрут.

На сьогодні вартість дня роботи автобуса складає 5800 грн. Звітність про зібрані та використані на його курсування кошти, а також всі новини проекту планується публікувати на офіційній сторінці "Громадського автобуса" у Facebook.