Главу Коцюбинської селищної ради Ольгу Матюшину відсторонили від посади після громадських слухань про приєднання селища до Києва.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Волевиявлення громади знов намагаюються вкрасти. 7 березня реєстратор, не маючи жодної підстави, замінив у реєстрі моє прізвище як селищного голови на прізвище депутата КСР Миколи Єременка", - написала вона.

"Це сталося одразу після того, як пройшли громадські слухання, де майже 61 % громадян висловилися за приєднання до Києва. Ірпінське дерибанне лоббі, яке хоче поглинути Коцюбинське, організувало вже друге за останні 2 роки ГКЧП, давши вказівку підконтрольному реєстратору виконкому Ірпеня", - додала Матюшина.

За її словами "Микола Єременко - людина, яка самопроголосилася мером селища, має неврівноважену психіку, бо серйозно зловживає алкоголем".

"На дії реєстратора я поскаржилася до прокуратури (відповідна заява про злочин відправлена на ім'я Дмитра Чібісова в той же день) і готую позов до суду. Я і моя команда діятимемо виключно у правовій площині", - написала Матюшина.