Із четверга, 5 квітня, Київський зоологічний парк перейшов на роботу в літньому режимі та підвищив ціни на квитки. Про це повідомляється на офіційній сторінці звіринця у Facebook.


Відтепер квиткові каси зоопарку працюють з 9:00 до 18:00 (у понеділок - з 12:00). При цьому вартість вхідних квитків становить:

70,00 грн - для дорослих відвідувачів;

60,00 грн - для власників "Картки киянина";

50,00 грн - для студентів денного навчання;

45,00 грн - для пільгових категорій відвідувачів (дітей віком з 5 до 16 років, пенсіонерів, військовослужбовців строкової служби, учасників Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, інвалідів I та II групи, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС I категорії).

 

Кожної першої середи місяця у зоопарку відбувається акція для багатодітних сімей - вартість входу для них становить 10 грн з особи.

Відвідувати зоопарк безкоштовно можуть діти до 5 років, діти-інваліди з дитинства до 16 років та діти-сироти до 16 років.

 

Щоби заощадити на прогулянках у звіринці, можна придбати абонементи. Для дорослих 10 відвідувань коштуватимуть 450 грн, а 20 відвідувань - 900 грн. Дитячий абонемент обійдеться на 10 відвідувань у 225 грн, а на 20 відвідувань - у 450 грн.

 

При цьому ціна квитка, придбаного онлайн, залишиться незмінною - 60 грн за дорослий квиток і 40 грн за дитячий.

 

Нагадаємо, наразі у Київському зоопарку триває масштабна реконструкція. Першу її чергу планують завершити уже цієї весни. До неї входить реконструкція озер біля входу з боку проспекту Перемоги, реконструкція мавп'ятника зі створенням літнього та зимового вольєрів, а також будівництво вхідної групи "Південна" з підземним акваріумом та універсального павільйона з відкритим вольєром.