Дочірнє підприємство турецької Onur Group - компанія Онур Конструкціон Інтернешнл стала переможцем в тендері на капітальний ремонт проспекту Палладіна в Києві.

Про це свідчать дані системи ProZorro, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Загальна вартість ремонту становитиме 418,5 млн грн.

Компанія має виконати роботи з реконструкції проспекту Палладіна до 31 грудня 2019 року. Капітальний ремонт передбачає зміну дорожнього покриття, ремонт тротуарів, встановлення дорожніх знаків, огороджень, освітлення, ремонт каналізації тощо.

Відповідно до системи ProZorro, в тендері також взяла участь компанія Київшляхбуд, однак її пропозиція виявилася на 0,5 млн грн дорожче.

 

----------------------------

Онур Конструкціон Інтернешнл заснована в 2004 році. Співвласниками компанії є громадяни Туреччини Ісхан і Онур Че Тінджевізи (по 49%) та українець Олег Фаріон (0,23%).

Раніше компанія Onur неодноразово притягувалася до будівництва і ремонту доріг в Україні.

----------------------------

 

Нагадаємо, що в січні 2017 року Onur виграла тендери на будівництво об'їзних доріг під Красногорівка (275-282 км) і Покровська Багачка (221-228 км) в Полтавській області на трасі М-03 Київ-Харків.

Компанія також завершить роботи з реконструкції ділянки траси Київ-Одеса від Києва до Білої Церкви замість Альтком.

Нещодавно Onur також виграла 7 тендерів на реконструкцію ділянок автомобільної дороги Н-31 Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка на загальну суму 2,1 млрд грн.