2 і 3 червня в Києві відбудеться Kyiv Wine 2018 - фестиваль вина та їжі, який вже декілька років радує любителів якісного алкоголю та смачних страв.

Цьогоріч на відвідувачів фестивалю чекає великий новий майданчик, дегустація величезного асортименту вин та абсолютно новий формат Food Market зі спеціально розробленим меню від найкращих локальних шефів і гостей з Європи.

Місце проведення - територія колишнього заводу Тетра-Пак, який знаходиться в центральній частині міста на вул. Межигірській, 82. На двох гектарах тут розміститься найбільший винний фестиваль України.

 

 

Фокус першого дня фестивалю - вино. І вперше вина можна буде куштувати безлімітно. Кількість порцій обмежується тільки вашим бажанням і наявністю позицій. Ті, хто прийдуть 2 червня, зможуть познайомитися з 70 виноробами з усього світу, рекордною для України кількістю постачальників, більшість з яких відвідають Україну вперше.

 

 

Італія, Франція, Німеччина, Австрія, Грузія, Австралія, ПАР, США, Іспанія, Португалія, Нова Зеландія представлять близько 500 тихих, ігристих і кріплених вин: від легких, мінеральних, фруктових до насичених, структурних, повнотілих вин. А ще незвичайні помаранчеві, органічні та біодинамічні вина. Зона буде відкрита лише в перший день.

 

 

Обидва дні на Kyiv Wine буде діяти Food Market. 20 точок з виключно смачною і здоровою їжею. Більша частина меню буде монопродуктовою. Тар-тар бар, дикий лосось з Аляски, тунатека, повноцінні вегетаріанські точки з авокадо і фреш-продуктами на чолі меню, португальський восьминіг і сардини з келихом білого. Тут можна буде знайти все те саме, що й на вулицях Берліна, Барселони, Лондона і Нью-Йорка.

 

Окремий пункт, заради якого варто приїхати на фестиваль - еногастрономічні івенти. Гала-вечеря напередодні фестивалю, довгий обід, вечері від знакових ресторанів із запрошеними європейськими та американськими шефами, майстер-класи з грилю камадо, відкритий майданчик для гастрономічних зустрічей у загальнодоступній зоні Food Market.

 

 

На гостей фестивалю також чекають зелена релакс-зона, зона безкоштовних майстер-класів, дитяча зона, арт-простір, жива музика і маса інших розваг.