В кінці травня на НСК «Олімпійський» пройде фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА. Перед грою спортивний комплекс відремонтували, а зараз там завершують останні приготування. На ремонт головної футбольної арени перед фінальним матчем Ліги чемпіонів витратили понад 10 млн грн.

 

 

Співробітники комунальних служб упорядковують підходи до стадіону і зводять конструкції, які будуть використовувати під час матчу і для інших заходів, що мають відношення до цієї спортивної події.

 

 

Відзначимо, що про завершення основної частини капітального ремонту на «Олімпійському» вже відзвітував заступник гендиректора з капітального будівництва ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр" Конча-Заспа "» Олександр Філімонов. За його словами, всього на ремонтні роботи витратили 102 мільйони гривень.

 

 

 

 

У спорткомплексі відремонтували освітлення та інформаційні табло, оновили гідроізоляцію покрівлі та конструкцій стадіону, упорядкували прилеглу до нього територію і поставили нові камери відеоспостереження. Зараз на «Олімпійському» тестують системи комплексу і усувають несправності, що залишились.

 

 

 

 

 

 

Джерело: Наш Київ