Зростання цін на дизель, електроенергію, запчастини і комплектуючі, а також необхідність збільшення зарплатн водіям - це основні причини, які вимагають підвищення вартості проїзду у наземному громадському транспорті. Про це повідомив перший заступник голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Микола Поворозник, передає прес-служба КМДА.

 

Без названия


"З моменту останнього підвищення тарифів на проїзд значно зросла вартість дизельного палива (з 19,44 до 24,06 гривні за літр), електроенергії (з 1,98 до 2,29 гривні за кВт/год), основних матеріалів, запчастин і комплектуючих", - зазначив Поворозник.

Він підкреслив, що наразі у столичних комунальних підприємствах відкриті більше 500 вакансій водіїв.

"У них немає мотивації працювати на громадському транспорті. Деякі йдуть в приватні компанії, багато хто їде працювати до країн Євросоюзу - адже навіть у сусідній Польщі їм платять близько тисячі євро", - додав заступник голови КМДА.

За його словами, треба підвищувати зарплату водіям, щоб у столиці залишалася достатня кількість фахових працівників.

Поворозник додав, що також не вистачає грошей на ремонт і закупівлю нового транспорту - а це позначається в тому числі на безпеці поїздок для пасажирів.

За останні два роки у Києві з'явилися 100 нових автобусів, 45 трамваїв і 17 тролейбусів, проте 80% рухомого складу не оновлювалося протягом 20-40 років. Зокрема, треба замінити 320 автобусів, 322 тролейбуси і 215 трамваїв.

У метро 27 з 122 ескалаторів працюють більше 50 років, тож їх рівень зношеності складає 98% - йдеться про станції "Арсенальна", "Хрещатик", "Університет", "Вокзальна". Також треба оновлювати вентиляцію, системи пожежного захисту і освітлення - але коштів на все це не вистачає.

"Щоб транспортні підприємства Києва працювали, ми дотуємо з бюджету міста 1,8 мільярда гривень щорічно. Ці кошти необхідні для оновлення рухомого складу, будівництва нових станцій метро, на заміну ескалаторів, термін експлуатації яких закінчується, підвищення заробітної плати водіям. Також в рамках будівництва та запуску двох станцій метрополітену на Виноградар заплановано придбати 40 вагонів метро для забезпечення графіка руху на Сирецько-Печерській лінії. І на це потрібні гроші", - додав Микола Поворозник.