Незважаючи на продовження терміну управління "Київенерго" столичними ТЕЦ і сміттєспалювальним заводом "Енергія" до 31 липня 2018 року, згідно з рішенням Київської міської ради від 24 квітня, забезпечення стабільної роботи стратегічно важливих енергооб'єктів та їх підготовка до нового опалювального сезону здійснюється фахівцями ПАТ "Київенерго". Про це повідомили в компанії.

Зокрема, на ТЕЦ-5 закінчено поточний ремонт енергоблоку №1, ведеться реконструкція генератора №1 з пристанційним вузлом енергоблоку №1 і триває поточний ремонт енергоблоку №4. На сміттєспалювальному заводі "Енергія" фахівці почали капітальний ремонт електрофільтра котла №2.

Водночас, повідомляється, що планові роботи по модернізації підприємств ніяк не впливають на їх виробничу діяльність. Загальний обсяг теплоенергії, який щодоби виробляють київські ТЕЦ і єдиний в Україні сміттєспалювальний завод, перебудований в мінітеплоцентраль, становить 6700 Гкал теплової енергії. Цього достатньо, щоб забезпечити в міжопалювальний сезон гарячою водою 70% киян. Зокрема, ТЕЦ-5 в міжопалювальний сезон забезпечує гарячою водою жителів центру міста, Печерська, Русанівки, Позняків, Березняків та прилеглих до автовокзалу мікрорайонів, Теремків-1 і Теремків-2, Червонозоряного пр-ту, Чоколовки, частини Борщагівки і ін. ТЕЦ -6 забезпечує гарячою водою столичні масиви Троєщина, Лісовий, Північно-Броварській, Воскресенка, Виноградар та частину Оболоні. Завод "Енергія" поставляє гарячу воду кільком сотням будинків на Позняках по вул. Руденко, Вишняківської та Мишуги.