На Хрещатику почали збирати велику  фан-зону на фінал Ліги чемпіонів, яка буде діяти з 24 по 27 травня. Про це повідомляє кореспондент «44.ua».

 

 

Працівники конструюють сцену для головної фан-зони - Фестивалю чемпіонів. Вона розміститься на Хрещатику від перетину з вулицею Богдана Хмельницького і до вулиці Городецького. Її відкриють 24 травня - в день фіналу жіночої Ліги Чемпіонів.

 

 

 

 

 

Ще три фан-зони облаштують вже в день матчу 26 травня. Дві фан-зони для вболівальників команд-фіналістів, щоб вони не перетиналися. Одна буде в парку Шевченка, інша - на майданчику перед Палацом «Україна». Третю фан-зону хочуть облаштувати на Контрактовій площі. В столичних районах встановлять об'ємні інсталяції, присвячені проведенню фіналу Ліги чемпіонів.


Також організатори фіналу Ліги чемпіонів UEFA в Києві відмовилися від феєрверків. Про це повідомив заступник голови КМДА Олексій Резніков.
«Правилами і традиціями Ліги чемпіонів передбачено святковий феєрверк в місті. Організатори запитали у нас на це дозвіл. Їм пояснили, що восени 2014 Київрада прийняла рішення про обмеження в столиці святкових феєрверків до завершення антитерористичної операції. В УЄФА з повагою поставилися до такого обмеження », - пояснив він.
За словами чиновника, можливі лише піротехнічні заходи на самому стадіоні під час відкриття. Але повноцінного салюту не буде точно.
Киян також попросили не влаштовувати на приватних подіях феєрверки, адже навіть організатори Ліги чемпіонів відмовилися від них.

 

 

Джерело: Наш Киів