На міжнародній виставці Innovative City в Ніцці представили мобільні додатки «Картинки киянина». Про це повідомляють розробники програми, українська IT-компанія UNIT, пише Наш Київ. В додатку представлені сім модулів, які повинні полегшити життя власникам карт.

Так, транспортний модуль буде працювати по принципу єдиного електронного авіаквитка. З його допомогою можна буде купити квитки на громадський транспорт у форматі QR-коду.

Через медичний модуль можна швидко записатися на прийом до лікаря онлайн.

Модуль освіти дозволить батькам стежити за переміщенням своєї дитини: коли він заїхав і вийшов з школи, який спосіб скористався, де зараз знаходиться.

В модулі комунальних послуг можна буде оплатити рахунки за комуналку, які формуються автоматично.

Модуль адміністративних послуг дасть можливість замовляти онлайн-документи або довідки в ЦНАП, вирішити комунальні проблеми через контактний центр 15-51.

З допомогою модуля страхування можна буде оформляти будь-який поліс онлайн - туристичний, медичний, застрахувати автомобіль або нерухомість.

Модуль комунікації з владою дозволить власникам карти безпосередньо спілкуватися з адміністрацією міста: міром, чиновниками, депутатами чи комунальними службами.

По словам розробників, наступним етапом перед запуском мобільного додатка стане його презентація для киян. Спочатку додаток з'явиться для скачування для пристроїв на операційній системі iOS, а пізніше і для Android.