Депутати комісії Київради повторно підтримали проект рішення, який передбачає обмеження продажу спиртних напоїв в столиці з 23:00 до 10:00. Рішення буде винесено на сесію 20 вересня.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

"Постійна комісія Київради з питань торгівлі підтримала в цілому проект рішення про обмеження продажу алкоголю вночі. Сподіваюся документ як невідкладний буде винесено на сесію 20 вересня", - зазначив співавтор відповідного проекту рішення, депутат Київради Владислав Михайленко.

 

Без названия (2)

 

Йдеться про заборону торгівлі вином, пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями в МАФах і стаціонарних об'єктах торгівлі. Правило не поширюватиметься на заклади ресторанного господарства - кафе, бари, заклади громадського харчування.

За його словами, на цей раз місто буде повноцінно контролювати роботу МАФів та стаціонарних об'єктів торгівлі. Згідно з документом, передбачається, що Департамент міського благоустрою КМДА отримає функції контролю за підприємцями, які не виконуватимуть встановлені обмеження.

"Як це буде виглядати на практиці: при виявленні тимчасового порушення продажу алкоголю міські інспектори складатимуть на місці протокол. Потім документ будуть відправляти на відповідні служби ліцензування, після обробки протоколу виноситься вирок - чи відкликання ліцензії на продаж спиртного, або штраф", - пояснив депутат.