Київська міська рада ухвалила рішення про розірвання договору оренди землі зі скандальним забудовником на Андріївському узвозі - з приватним підприємством "Маркон".

Відповідне рішення підтримали 99 депутатів Київради, повідомляє Укрінформ

"Сьогодні в порядку невідкладності ми виносимо проект рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки з приватним підприємством "Маркон". Йдеться про скандальне будівництво на Андріївському узвозі, 14-16. Земельна комісія Київради підтримала розірвання відповідного договору оренди", - зазначив Кличко.

 

 

За його словами, підставою для такого рішення є той факт, що забудовник не доплатив місту майже мільйон гривень.

"Забудовник не чув ні громадськість, ні владу міста щодо того, як має виглядати забудова в історичному центрі столиці. Ми неодноразово зустрічалися з активістами, представником "Маркону",  профільними службами КМДА. На такій зустрічі я звернувся з вимогою до забудовника зупинити всі роботи зі зведення скандальної будівлі до повного узгодження змін проекту з Містобудівною радою та громадськістю", - сказав мер.

 

Кличко зазначив, що міська влада демонтувала будівельний кран на Андріївському, щоб припинити це будівництво. 

"Однак це не допомогло. Тому сьогодні ми повинні зробити наступний крок і ухвалити рішення про розірвання договору оренди землі", - додав міський голова.