Київська міська державна адміністрація перенесла запуск продажу електронного квитка для оплати проїзду в комунальному транспорті на січень 2019 року.

 

Про це Українським Новинам повідомив представник КМДА.

"Презентація квитка переноситься з технічних причин і відбудеться вже після свят", - сказав він.

 

22 грудня КМДА повідомила про запуск продажу єдиного квитка, його презентація мала відбутися 26 грудня. До 30 жовтня 2019 року триватиме тестовий період експлуатації системи, оскільки в ній ще є недоліки.

Електронний квиток буде діяти на всі види громадського транспорту на основі безконтактної електронної пластикової карти.

 

На сьогоднішній день у столиці встановили близько 1,2 тис. валідаторів - спеціальних зчитувальних пристроїв - у наземному громадському транспорті та модернізували частину турнікетів в метро. Мер Києва Віталій Кличко пояснив, що е-квиток - це спеціальна проїзна картка, яку в подальшому можна буде поповнювати грошима для оплати проїзду.

 

 

Купити карти можна буде в касах метрополітену, Київпастрансу, муніципальних та комерційних кіосках (Союздрук, ТурІнфо, Т-Кіоск). Планується, що канали продажів карток будуть розширюватися за рахунок нових агентів з продажу.

"Пасажиру достатньо лише піднести квиток до валідатора. Проїзд оплачений", - зазначив Кличко.

При цьому контролери матимуть спеціальні прилади для перевірки транспортної картки пасажира.