Департамент охорони культурної спадщини погодив реставрацію пам'ятки архітектури та містобудування місцевого значення на Хрещатику.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

 

 

"Департамент охорони культурної спадщини розглянув питання щодо погодження "Проекту першочергових протиаварійних робіт на пам'ятці архітектури та містобудування місцевого значення на вул. Хрещатик, 40/1" і, діючи в межах наданих повноважень, за умови дотримання вимог чинного законодавства та інших діючих нормативно-правових документів, цим листом погоджує реставраційну частину наданого проекту", - йдеться у листі.

Однак зазначається, що ще необхідно отримати дозвіл на проведення робіт у Департаменті охорони культурної спадщини. У разі необхідності, дозвіл, у тому числі із прокладання інженерних мереж, отримати у Міністерстві культури.

 

 

"Уже невдовзі будуть розпочаті протиаварійні та реставраційні роботи. Таки є соціально відповідальні представники бізнесу, яким не байдуже наше місто, наше історичне і культурне надбання. Я би радив поквапитися й іншим приватним власникам пам'яток. Оскільки невдовзі Верховна Рада посилить відповідальність за доведення до руйнації пам'яток, і штрафами у півтори тисячі гривень вже не відбутися", - зазначив директор Департаменту Олександр Никоряк, який підписав відповідне погодження про реставрацію центрального гастроному.