Із 16 березня Шулявський шляхопровід перекриють у зв'язку із реконструкцією. До кінця 2019 року заплановано, зокрема, завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною 158,17 метрів та велосипедних доріжок довжиною - 741 метрів.

Рух транспорту на цей час буде організовано прилеглими вулицями, повідомляє прес-служба КМДА.

 

1551789688-671-1

 

Рух транспорту в напрямку Олександра Довженка - Вадима Гетьмана відбуватиметься вулицями Антона Цедіка та Петра Нестерова, з виїздом на проспект Перемоги. Для цього на перетині вулиці Петра Нестерова та проспекту Перемоги влаштовано тимчасовий світлофорний об'єкт. Далі - проспектом Перемоги до перетину з вулицею Гарматною - на зазначеному перехресті також влаштовується тимчасовий світлофорний об'єкт для забезпечення можливості лівого повороту на вулицю Гарматну. Далі - вулицею Гарматною та вулицею Виборзькою забезпечується виїзд на вулицю Вадима Гетьмана.

Щодо руху транспорту в напрямку Вадима Гетьмана - Олександра Довженка, то рух відбуватиметься існуючим реконструйованим з'їздом на проспект Перемоги з можливістю перетину проспекту та виїздом на вулицю Олександра Довженка існуючим реконструйованим з'їздом, де також влаштують тимчасовий світлофорний об'єкт.

На шляхах об'їзду передбачено організацію одностороннього руху автомобільного транспорту, а саме: вулиця Антона Цедіка (до перетину з вулицею Петра Нестерова) та вулиця Петра Нестерова будуть переведені в режим одностороннього руху; вулиця Гарматна (до перетину з вулицею Виборзькою) та вулиця Виборзька також будуть переведені в режим одностороннього руху.

Тролейбусний рух із боку Севастопольської площі вулицею Вадима Гетьмана матиме кінцеву зупинку «Індустріальний міст»; з боку вулиці Олени Теліги вулицею Олександра Довженка - кінцеву зупинку «Вул.Івана Гонти».