Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв "закручувати гайки" у питанні незаконного паркування в центрі міста з метою розвантажити вулиці від великої кількості авто.

Про це він заявив на прес-конференції компанії Uber в Україні, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми будемо закручувати гайки в питаннях паркування - незаконно паркуватися, особливо в центрі міста під знаками, які забороняють паркування, буде дорого", - зазначив він, пославшись на те, що подібна практика існує в усіх європейських столицях і великих містах.

 

За словами Кличка, посилення контролю за паркуванням також включає в себе роботу інспекторів, які вже пройшли всі стадії підготовки.

"Штат інспекторів уже повний. Зараз в тестовому режимі ми повідомляємо водіїв про порушення правил паркування, наступним кроком буде штраф і евакуація авто. Вже в наступному місяці", - підкреслив мер Києва.

 

За його словами, місто буде пропонувати альтернативу автомобільному транспорту.

"У цьому напрямку ми будемо пропонувати доступний сервіс: зараз будуємо нові велодоріжки, пропонуємо альтернативи. Але єдиний метод розвантажити центр міста від автомобілів - зробити паркування авто в центрі міста набагато дорожчим. Зараз будуємо перехоплювальні паркінги, щоб можна було залишати авто на в'їзді в місто і користуватися громадським транспортом для пересування по місту", - додав мер столиці.

 

Водночас, на скільки підвищаться штрафи за порушення правил паркування, мер не уточнив, заявивши лише, що це буде коштувати водіям "дорого".