Під час так званої інвентаризації кінотеатру "Київ", яку керівництво вважає захопленням, були задіяні учасники "Муніципальної варти Києва". Про це БЖ повідомила активістка Anya Wtikenwneider, яка перебуває на місці.

Вона опублікувала відео, на якому кілька членів "Муніципальної варти" з кийками прямують до будівлі кінотеатру. "Тітушки з Муніципальної варти", - прокоментувала вона.

 

 

"Муніципальна варта" позиціонує себе як формування, завданнями якого є "надання допомоги Національній поліції у забезпеченні громадського порядку та громадської безпеки".

Відзначимо, керівником "Муніципальної варти Києва" є Сергій Бондар, який раніше був одним із членів праворадикальної організації С14. Праворадикалів неодноразово звинувачували у застосуванні сили до активістів, а також у причетності до погромів ромських поселень під Києвом.

 

кинотеатр

 

Нагадаємо, вранці 7 червня невідомі у військовій формі проникли у столичний кінотеатр "Київ" і нікого не пускали в будівлю. Крім того, вони застосували силу до одного з активістів, який захищає інтереси кінотеатру. Активіста схопили і не відпускали, але через деякий час йому дали спокій.

 

Водночас, Київська міська адміністрація повідомила, що в приміщенні кінотеатру "розпочато інвентаризацію та обстеження будівлі, щоб уникнути незаконних знищень або пошкоджень майна громади Києва".