Мер Києва підписав угоду між КМДА та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) щодо надання консультативних послуг в сфері розвитку транспортної інфраструктури Києва.
Про це повідомляє офіційний сайт Віталія Кличка.

Як зазначив Кличко, для київської влади дуже важливо створити оптимальну транспортну модель, що зможе поліпшити сполучення між різними районами столиці.

 «І в цьому напрямку ми  раді співпрацювати і використовувати досвід наших партнерів, щоб максимально й ефективно використовувати ті можливості, які є в нашому місті. Ми говоримо про систему TRT (Troyeshina Rapid Transit)», - сказав Кличко.

Фахівці Світового банку розробили рекомендації щодо поліпшення транспортної системи Києва. Влада міста і представники IFC разом готові розробити техніко-економічне обґрунтування для детального плану швидкісного коридору на Троєщину, здійснити технічну, фінансову та економічну оцінку варіантів реалізації проекту «Платформа міст Європи та Центральної Азії».

В результаті Міжнародна фінансова корпорація надасть КМДА звіт про доцільність розвитку Троєщинського швидкісного транспортного коридору, що включатиме у себе й технологічні альтернативні варіанти та інфраструктурні рішення, фінансові характеристики, екологічні і соціальні питання, план експлуатації та управління.

Мер Києва подякував представникам IFC за те, що вони долучилися до вирішення питань щодо розвитку транспортної інфраструктури столиці України.

Нагадаємо, Віталій Кличко повідомив, що Київ закупив 25 новеньких «швидких», які відповідають світовим стандартам.