Державне бюро розслідувань України відкрило кримінальне провадження за фактом можливого привласнення 11 млн гривень чиновниками Київської міської державної адміністрації (КМДА) при будівництві велосипедно-пішохідного моста в Києві.

 

Про це повідомляють Українські новини.

Відповідне кримінальне провадження відкрито 8 травня.

У ГБР підозрюють, що співробітники ТОВ Проектні системи ЛТД вносили недостовірні відомості в документацію по вартості розробки проектної документації моста. Внаслідок цього чиновникам КМДА вдалося заволодіти 11 млн гривень з місцевого бюджету, виділених на закупівлю проектних робіт.

 

У матеріалах досудового розслідування написано, що

розпорядженням КМДА від 27 лютого 2017 року прийнято рішення про проведення будівництва мостового переходу, замовник - комунальне підприємство Інженерний центр.

Надалі Інженерний центр уклав договір на виконання проектних робіт з ТОВ Проектні системи ЛТД на суму 3 634 321 гривень.

У липні 2018 року була оголошена переговорна процедура на закупівлю додаткових проектних робіт по об'єктах.

Переможцем стали ті ж Проектні системи ЛТД, з ними був укладений договір на суму 1 549 437 гривень.

Додатковою угодою від 10 грудня 2018 року в зв'язку зі зменшенням обсягів робіт і необхідністю коригування проектної документації договірну ціну зменшили до 637 775 гривень.

Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 20 листопада 2018 року було затверджено проект по об'єкту.

26 грудня 2018 року, між Інженерним центром і Проектними системами ЛТД був укладений договір на виконання проектних робіт з коригування проекту і додаткових робіт на суму 9 500 672 гривень.