Новим заступником керівника столичної Національної поліції призначили Германа Приступу, це зазначено на сайті ГУ НП в Києві. Окрім того, тепер він очолює Управління кримінальної поліції Києва.

Приступа був одним із керівників спецоперації в селі Княжичі в 2016 році, у результаті якої загинули п'ятеро поліцейських.

 

Як передає "Слідство.Інфо", під час скандальної спецоперації керівники допустили численні порушення та помилки. Зокрема, вони  не повідомили про проведення спеціальних заходів поліцію Київської області й помилилися з будинком, який мали грабувати злочинці. 

Безпосередньо, Герман Приступа особисто розробляв план операції із затримання зловмисників у Княжичах. Окрім того, він приїжджав у Княжичів за день до того, як сталася перестрілка.  Разом з Леонідом Курятою, який на той момент був начальником карного розшуку Києві, вони вмовляли місцевого бізнесмена облаштувати в його будинку поліцейську засідку. 

 

Нагадаємо, що у ніч на 4 грудня 2016 року під час спецоперації із затримання грабіжників в селі Княжичі Броварського району Київської області через неузгоджені дії загинули співробітники поліції охорони, поліцейські-розвідники та боєць спецпідрозділу КОРД - п'ятеро осіб. Після цього в Києві затримали вісьмох підозрюваних в організації ОЗУ, під час стеження за якою сталася стрілянина між співробітниками поліції.

 

Прокуратура вручила повідомлення про підозру старшому інспектору КОРДу Андрію Курту, колишньому заступнику начальника відділу кримінальної поліції Шевченківського райвідділу Києва Роману Мариновському та екс-начальнику управління карного розшуку поліції Києва Леоніду Куряті. Згодом усіх трьох підозрюваних відправили під домашній арешт.

 

На початку грудня 2017 року ГПУ повідомила про підозру ще двом поліцейським.