У Києві з 2 до 31 серпня на Південному мосту буде частково обмежено рух транспорту у зв'язку з ремонтними роботами. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

 

"КК "Київавтодор" продовжує ремонт (фактично, заміну) деформаційних швів на естакаді Південного мосту. Як попередили у комунальній корпорації, із 22:00 2 серпня до 31 серпня триватимуть роботи на естакаді у напрямку лівого берега (орієнтовно 400 метрів після Видубичів)", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, під час робіт буде обмежено для проїзду 1,5 смуги руху. Після цього етапу дорожники ремонтуватимуть шов на іншій половині естакади у цьому ж напрямку.

 

 

Станом на сьогодні на естакаді Південного мосту уже замінили 28 деформаційних швів. Ще один замінять цього року. Загалом на естакаді передбачено ремонт 46 швів.

 

Південний міст - вантовий міст через Дніпро в Києві. Найвищий міст Києва (135 метрів). Будівництво було започатковано у 1983 році, автомобільний рух мостом відкрито 25 грудня 1990 року, рух поїздів метро - 30 грудня 1992 року. Довжина мосту - 1 тис. 256 метрів, ширина - 41 метр. По мосту проходить Сирецько-Печерська лінія київського метро. Міст з'єднує Саперно-Слобідську вулицю та Столичне шосе (правий берег) із проспектом Миколи Бажана (житловий масив "Позняки") на лівому березі, є частиною траси Е40.