На поточний рік хочуть замовити 95,99 млн кіловат-годин електроенергії 2 класу напруги для 88 точок приєднань на об'єктах метрополітену за очікуваною ціною 2,84 грн/кВт*год.

На тендер прийшли 8 компаній, однак замовник допустив до аукціону лише 6 із них. ТОВ "Електро-Ресурс", яка також бере участь в тендері, виграла минулий такий підряд "Київського метрополітену" на 267,46 млн грн.

 

Натомість фірму "Київські енергетичні послуги" ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі" Ріната Ахметова відхилили через дві помилки у документах.

У технічній специфікації фірма вказала назву закупівлі "Електрична енергія", тоді як замовник вказував назву закупівлі з іншим порядком слів у дужках - "Енергія електрична".

 

Крім того, у листі фірма вказала в однині "Кількість товару визначається на підставі знятих показників електролічильника...", а замовник вказував у множині "Кількість електричної енергії визначається на підставі знятих показників електролічильників...".

"Київські енергетичні послуги" оскаржили відхилення в АМКУ, заявивши, що замовник обрав формальний підхід без оцінки суттєвості/не суттєвості недоліків і впливу їх на зміст пропозиції. 

 

На думку скаржника, при оцінці інших пропозицій з недоліками замовник вважає їх належними. Рішення АМКУ про (не)прийняття скарги до розгляду очікується.