Народний депутат від «Слуги народу» і ексгендиректор телеканалу «1+1» Олександр Ткаченко користується незадекларованим маєтком в природоохоронній зоні - на Трухановому острові в Києві.
Про це повідомляє Bihus.info.
Задекларувати нібито орендований будинок на острові Ткаченко мав ще будучи кандидатом в народні депутати, але цього так і не зробив.

Основний будинок, два - меншого розміру і подвір'я з озерцем на ганку розташовані посеред ділянки землі у 4 гектари, яку місто передало в оренду на 15 років під водно-спортивний комплекс ТОВ «Учбово-спортивний комерційний клуб «Україно».

 Будувати на цій землі житло заборонено - це земля лісогосподарського призначення, яка відноситься до прибережної захисної смуги і входить до охоронної зони.

 Наразі маєток оточено парканом. На автоматичних воротах постійно чергує сторож, який пояснює бажаючим підійти до води, що це приватна територія.
Фото з цього незаконного маєтку на Трухановому острові Олександр Ткаченко оприлюднив ще у травні 2018 року, що свідчить про те, що використовує він його більше року.

  Нагадаємо, народний депутат від політичної партії «Слуга народу» Олександр Ткаченко підтвердив, що претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.