Київрада викупить цех №5 колишнього заводу «Більшовик» (проспект Перемоги, 49/2), який знаходиться в приватній власності, щоб добудувати Шулявський міст.


Як повідомляє прес-служба Київради, після викупу, корпус повинні знести. Це необхідно для облаштування правоповоротного з'їзду (з проспекту Перемоги на вулицю Вадима Гетьмана) і лівоповоротного з'їзду (з вулиці Олександра Довженка на проспект Перемоги) в рамках реконструкції Шулявського шляхопроводу.

«Мова про викуп цеху №5 колишнього заводу «Більшовик» триває щонайменше з 2012 року. І зараз, коли будівництво Шулявського шляхопроводу виходить на фінішну пряму і починається спорудження лівоповоротних і правоповоротних з'їздів, це питання потрібно вирішувати остаточно. Буде проведена фахова оцінка майна - будівлі, обладнання, втраченої вигоди тощо. І тільки тоді буде встановлена викупна ціна об'єкта, яку власник майна може прийняти чи оскаржувати. Проте він же повинен розуміти, що ця суспільна потреба є вимогою часу і розвитку міста», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань транспорту Олексій Окопний.

 

Нагадаємо, зараз йде реконструкція розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана. Зараз будівельники майже завершили облаштування насипу до шляхопроводу з боку вулиці Вадима Гетьмана, закінчують роботи і по зведенню підпірних стін і мереж зливової каналізації. З боку вулиці Олександра Довженка теж тривають роботи з облаштування підпірних стін і насипу. Йде підготовка до асфальтування полотна нового моста, який повинні незабаром почати.