Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" в зв'язку з проривом тепломережі магістрального трубопроводу біля станції метро "Либідська" в Голосіївському районі Києва перекрило подачу гарячої води, розпочато її відкачування, рух транспорту частково обмежено, повідомили в прес-службі КП.

"В Голосіївському районі за адресою вул.Антоновича, 176 біля ТРЦ "Оcean Plaza" відбулося пошкодження магістрального трубопроводу на проїжджій частині. В результаті  пошкодження стався витік води. Аварійна бригада "Київтеплоенерго" перекрила подачу теплоносія і почала відкачування води. Рух транспорту частково обмежено", - сказано в повідомленні на сторінці підприємства в Фейсбук у понеділок увечері.

Раніше повідомлялося, що в понеділок увечері біля станції метро "Либідська" в Голосіївському районі Києва біля торгово-розважального центру "Ocean Plaza" прорвало трубу з гарячою водою, яка затопила проїжджу частину і перший поверх ТРЦ.

За інформацією Держслужби з надзвичайних ситуацій м.Києва, станом на 21.30, рятувальники евакуювали 13 людей із маршрутки, тролейбуса і будівлі ТРЦ "Ocean Plaza", постраждалу жінку з опіками ніг передали медикам.

 

Забудова у центрі Києва стає загрозою для мешканців. Нагадаємо, що на сусудній вулиці ТОВ "Укржитлобуд", пов'язане з народними депутатами від партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадимом Столаром та Дмитром Ісаєнком, у вересні отримало дозвіл на будівництво багатофункціонального комплексу на вул. Велика Васильківська біля входу в метро "Палац Україна".

Йдеться про дві ділянки площею 0,64 га та 0,21 га. Перша належить "Укржитлобуду" на праві приватної власності, а другу фірма орендує у міста.

Як свідчить проект будівництва, під виглядом "багатофункціонального комплексу" буде побудовано дві житлові висотки на понад 30 поверхів загалом на майже 500 квартир. Така забудова не відповідає Генплану Києві, адже вказані ділянки є територією громадських будівель та споруд, і будувати житло на них не можна.

Висота будинків за проектом становитиме 98,5 м. Фактичний відсоток забудови ділянки становить 98%, що більш ніж утричі перевищує норматив, що складає 30%.

Куди пливемо?