Ліквідацію пошкодження магістрального трубопроводу поблизу ТРЦ Ocean Plaza на вулиці Антоновича повинні завершити вранці у середу, 15 січня. Про це повідомили у КП "Київтеплоенерго" на ранковому брифінгу, передає пресслужба підприємства.

Вказується, що на місці працюють три аварійно-відновлювальні бригади і задіяно спеціальну техніку. Повинні замінити усю ділянку пошкодженого трубопроводу довжиною 23 м на проїжджій частині. Зварювальні роботи мають завершити сьогодні опівночі, після чого відновлюватимуть асфальтне покриття на проїжджій частині.

 

У КП нагадали, що аварія сталася у понеділок, 13 січня, о 20:19 через зношеність мережі. Трубопровід діаметром 1000 мм було прокладено у 1987 році. Він обслуговує близько 3000 будівель. Після виявлення пошкодження аварійні бригади розпочали відкачку води, а диспетчерські служби - перепідключення клієнтів на живлення від іншого теплоджерела.

"Таким чином до 7:00 14 січня теплопостачання клієнтів у зоні пошкодженого трубопроводу було відновлене. Слід зазначити, ТРЦ Ocean Plaza збудовано з порушенням нормативів в охоронній зоні тепломереж", - заявили у "Київтеплоенерго".

 

Тим часом ТРЦ Ocean Plaza оцінює збитки від підтоплення після прориву тепломережі. Про це повідомила в коментарі "Інтерфакс-Україна" комерційний директор центру Дар'я Завадська.

 

Як повідомлялося з посиланням на ДСНС, станом на ранок роботу ТРЦ припинено, відбуваються ремонтно-відновлювальні роботи.