До кінця доби 16 лютого Київ накриють потужні вітри. Така ситуація протримається до ранку наступного дня - 17 лютого.

Попередження про значні пориви вітру опублікував пресцентр ДСНС. Посилаються рятувальники на дані Українського гідрометцентру.

 

 

 

Відповідно до оприлюднених даних, до кінця доби 16 лютого, а також уночі та вранці 17 лютого в Києві прогнозують пориви вітру швидкістю до 15 - 18 метрів за секунду.

Зауважимо, що це І рівень небезпечності.

Як діяти під час посилення поривів вітру

  • Всі вікна будинків необхідно щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні.
  • Якщо ви опинилися на вулиці, то тримайтеся подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев, будівель.
  • У разі сильного вітру, за можливості, сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті. Загроза зростає поблизу споруджуваних або ремонтних будівель;
  • Уникайте можливого перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також паркування поруч з ними автотранспорту - зірване вітром гілля може становити велику небезпеку.
  • Перебуваючи у приміщенні, необхідно вимкнути електрику та газ.
  • Якщо дерева чи гілки, які впали внаслідок поривів вітру, травмували людей, негайно інформуйте екстрені служби за телефонами 101 або 103.

За інформацією Українського гідрометцентру, 16 лютого в Києві переважала сонячна погода, щоправда були імовірними хмари. Температура повітря упродовж дня становила 5 - 7 градусів тепла. А пориви вітру сягали 7 - 12 метрів за секунду. 17 числа в столиці прогнозують таку ж саму погоду. Щоправда, буде дещо тепліше - стовпчики термометрів піднімуть до +7 - +9 градусів.