У Києві на мосту Патона хочуть змінити схему організації дорожнього руху. Першим етапом стала заборона руху в'їзду вантажівок. Про це повідомляє прес-служба центру організації дорожнього руху Києва на своїй сторінці у Facebook.

"Задля зниження навантаження на тримальні конструкції мосту Патона, його обстеження та оцінки експлуатаційної придатності на шляхопроводі впроваджується нова схема організації дорожнього руху", - йдеться у повідомленні.

 

Відповідні зміни вносять на виконання доручення першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Миколи Поворозника.

Уже розпочалось встановлення на під'їздах до шляхопроводу дорожних знаків "3.3", які попереджають про заборону. Загалом планують встановити близько 50 таких знаків. Раніше на розв'язках біля мосту розташували 15 інформаційних щитів.

 

Нагадаємо, що від 10 лютого на мосту Патона обмежили рух для автомобілів по кількох полосах і планували заборонити пересування вантажівок.

Раніше повідомлялось, що 17 грудня 2019 року на мосту Патона помітили просідання покриття. На час проведення ремонтних робіт, які тривали цілодобово, рух здійснювався лише однією смугою. 

21 грудня рух транспорту мостом повністю відновили.