Мер Києва Віталій Кличко заявив, що чиновники, які заявляють про можливе відновлення роботи метро, "не є фахівцями транспортної галузі".

 

"Люди, які заявляють про це, не є фахівцями, не є відповідальними за транспортну галузь. По-друге, це може бути персональна думка, яку вони висловлюють", - сказав Кличко, якого цитує його пресслужба.

Він наполягає, що скасування руху метрополітену до 3 квітня - вимушений і упереджувальний захід.

 

18 березня секретар Київради Володимир Прокопів, який представляє партію "ЄС", заявив, що метро Києва може частково відновити роботу, розповідає ВВС.

Для цього, за його словами, столична рада розробляє план спецзаходів:

  • звернення місцевих депутатів з проханням до Кабміну, щоб внести зміни до постанови про обмеження пасажирських перевезень,
  • рішення Київради,

Проте, коли саме метро може знову запрацювати, політик не уточнив.

"Закриття метро для міста є величезною проблемою. Це дає додаткове навантаження на громадський наземний транспорт", - пояснив пан Прокопів у зверненні у Facebook.

 

метро

Фото УНІАН

 

Він також розповів, що депутати думають над тим, як довозити лікарів з інших міст регіону до Києва, адже багато лікарів живуть не у самій столиці і мають проблеми з добиранням на роботу.

 

метро

Фото ВВС

 

Метро у Києві перестало працювати з вечора 17 березня. В цей день Кабінет міністрів постановив обмежити пасажирські перевезення по всій території України. Під заборону потрапляють залізничні, авіаперевезення та метро.

Зранку 18 березня у Києві були пробки та черги на громадський транспорт. Багато мешканців столиці не могли дістатися на роботу.