Із понеділка, 23 березня, громадський транспорт Києва перевозитиме виключно медичних працівників, рятувальників, правоохоронців, працівників сфери ЖКГ, осіб, які працюють у продуктових магазинах і аптеках.

Мер Києва Віталій Кличко у своєму зверненні щодо посилення заходів через коронавірус заявив, що обмеження на перевезення не стосуватимуться особистого транспорту.

 

Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко 21 березня під час онлайн-трансляції звернення щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції , повідомляє кореспондент Укрінформу.

«В умовах швидкого поширення коронавірусу ми повинні вживати більш дієвих заходів для обмеження соціальних контактів у нашому місті. Тому з понеділка 23 березня громадський транспорт столиці перевозитиме виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя нашого міста, - це медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, працівники сфери ЖКГ, люди, які працюють в продуктових магазинах і аптеках, а також - працівники стратегічних підприємств», - зазначив Кличко.

За його словами, для таких підприємств розроблено маршрути для громадського транспорту, схеми яких буде опубліковано вже 21 березня.

«Їздити в транспорті вони зможуть лише за наявності спеціальної перепустки для проїзду, і такі перепустки ми передаємо зараз на всі необхідні підприємства», - уточнив мер Києва.

Решта громадян, наголосив Кличко, не зможуть користуватися громадським транспортом на час карантину.