Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась на 99 людей.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

"Новини сьогодні - знову не оптимістичні. Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась на 99 людей. На сьогодні в столиці вже 4528 підтверджених випадків захворювання на COVID-19", - сказав Кличко.

Так, серед тих, що захворіли: 60 жінок віком від 22 до 70 років та три дівчинки - від одного до 14 років. А також 31 чоловік віком від 19 до 74 років і п'ятеро хлопчиків від одного до 11 років. Захворіли, зокрема, і 5 медиків.

До лікарень столиці госпіталізували 14 пацієнтів. Інші - на самоізоляції, під контролем лікарів.

"Найбільше випадків захворювання виявили в Деснянському районі - 21 та в Оболонському - 18 випадків. Одужали за добу 25 людей. Усього коронавірус подолали 1440 мешканців Києва", - зазначив Віталій Кличко.

 

Міська влада ухвалила рішення про надання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям будинку на Позняках, де стався вибух.

«Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про виділення коштів і надання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям будинку на Позняках, де стався вибух.  Усі постраждалі родини отримають по 50 тисяч гривень. Тим, хто отримав тяжкі травми, виділять по 80 тисяч. Мешканцям із ушкодженнями середньої важкості виплатимо по 70 тисяч гривень. Ті ж, у кого легкі травми, отримають по 60 тисяч. А люди, які втратили близьких, отримають по 100 тисяч гривень за кожного загиблого. Я підписав відповідне розпорядження і найближчим часом люди отримають ці кошти», - повідомив Кличко.

Що стосується нового житла для всіх постраждалих мешканців мер нагадав, що запропонував прем'єр міністру варіант, як можна допомогти людям. - Половину коштів на житло для них може надати місто. А половину - виділити уряд.  

 

Майже 4 тисячі цьогорічних випускників в Києві - тобто кожен п"ятий, не реєструвалися на зовнішнє незалежне оцінювання.

"Хочу повідомити, що кожен п'ятий випускник - шкіл, коледжів, професійно-технічних училищ Києва - цього року не складатиме ЗНО. Це - майже 4 тисячі осіб. Усього ж на зовнішнє незалежне оцінювання в столиці зареєструвалися 31 тисяча людей. 22 тисячі з них - випускники цього року. Всі інші - закінчили навчальні заклади у минулі роки», - зазначив Кличко.

 

Місто не дозволить звести готельний комплекс на Володимирському узвозі. І буде оскаржувати рішення шостого апеляційного адміністративного суду в Верховному суді України.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, коментуючи рішення апеляційного адмінсуду, який зобов'язав Департамент містобудування і архітектури надати ТОВ "Етрекс" містобудівні умови та обмеження для проектування готельного комплексу на Володимирському узвозі.

«Справді, є таке рішення шостого апеляційного адміністративного суду.  Але, міська влада з цим рішенням категорично не згодна. І зараз ми готуємо всі необхідні документи, аби оскаржити його у Верховному суді України. Хочу наголосити, що Департамент містобудування та архітектури КМДА неодноразово відмовляв у наданні компанії «Етрекс» містобудівних умов та обмежень для проектування готельного комплексу. Нагадаю, ця територія відноситься до буферної зони Софії Київської та перебуває під охороною ЮНЕСКО», - наголосив Кличко.