Віталій Кличко звернувся з офіційною заявою до Офісу Генпрокурора, СБУ та ДБР щодо розслідування фактів корупції забудовників, викладених у матеріалах журналістів. Про це міський голова Києва заявив у відеозверненні, опублікованому на його сторінці у Facebook.

Він написав, що вчора журналісти вийшли з розслідуванням про будівельну мафію.
«Тому, щоб розслідування журналістів стало розслідуванням правоохоронців, я звертаюся з офіційною заявою до Офісу Генпрокурора, СБУ, ДБР, щоб вони розслідували факти корупції забудовників, викладені в розслідуванні журналістів. Не важливо, яке політичне забарвлення мають корупціонери. Я прошу діяти за законом», - сказав Кличко.Мер Києва вступив у боротьбу з будівельною мафіею. Кличе на допомогу 

Міський голова Києва зазначив, що спілкувався з журналістами протягом цього розслідування, та подякував їм за надані матеріали.
«Моя позиція щодо цього чітка - нульова толерантність до корупції! Готовий надати свою допомогу в тому, щоб корупціонери були покарані», - підсумував Кличко.

 


Вчора ЗМІ опублікували копії документів, які могли міститися на комп'ютері одного з фігурантів справи, де у жовтні минулого року силовики проводили обшуки, що стосувалися нібито розкрадань на київських тендерах.