Зі слів потерпілих, документів на помешкання вони не мають - їм видали сертифікати.

 

Про це повідомляє 5 Канал.

"Гаряча тема обговорення - те, що президент Володимир Зеленський роздав 12 квартир. Кажуть, що отримали лише сертифікати. Є проблема з тим, як потрапити до них", - йдеться у повідомленні.

Так, за словами однієї мешканки, квартири видали у ЖК "Кришталеві фонтани" на вулиці Метрологічна 42. Усього є чотири черги комплексу, четверту ще добудовують.

За інформацією каналу, Зеленський вручав нібито ключі 12 родинам - тим, хто втратив родичів, живе в інтернаті і не має іншого альтернативного житла і має малолітніх дітей.

"Фактично люди отримали ключі, але скористатися ними не можуть. Їх не пускають навіть подивитися квартиру, бо там все ще триває будівництво. А в квартирах голі бетонні стіни", - сказано у матеріалі.

Зазначається, що зовні будинки обнесені огорожею. Зі слів постраждалих, документів на квартири поки не мають. Їм видали сертифікати. На них є лише фото підпису директора забудовника, а ще стоїть технічний будівельний номер. Насправді ж він не відповідає номеру будинку. Родина однієї з мешканок навіть не знала, на якому поверсі квартира. У відділі продажу їм сказали, що у них двокімнатна квартира, а в сертифікаті йдеться про трикімнатну.

 

Нагадаємо, зранку 21 червня в Києві в житловому будинку на проспекті Григоренка приблизно о 10:00 стався вибух. Попередньо рятувальники кажуть, що вибухнула газоповітряна суміш.