Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили коронавірус, збільшилась ще на 105 людей. Одна людина померла.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«На жаль, в столиці останніми днями - все більше випадків захворювання на коронавірус. Кiлькiсть мешканців Києва, в яких за минулу добу підтвердили коронавірус, збiльшилась ще на 105 людей. Серед них - 5 медиків. Одна людина померла. На сьогодні в столиці вже 5347 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», - повідомив Кличко.

Серед тих, хто захворіли: 57 жінок віком від 20 до 84 рокiв. І три дівчинки - від 5 до 13 років. Та 40 чоловіків віком від 20 до 94 рокiв. І п'ятеро хлопчиків - від двох років до 15.

До медзакладів столиці госпіталізували 15 пацієнтів. Інші - на самоізоляції, під контролем лікарів.

За минулу добу одужала 91 людина. Всього коронавірус подолали 1733 мешканця Києва.

«Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі - 23. У Дарницькому - 18. Та в Солом»янському і Деснянському районах - по 13 випадків», - зазначив Віталій Кличко.

 

Кількість тестувань на коронавірус у столиці збільшується, оскільки все більше людей звертаються до медиків із симптомами коронавірусу.

«Зазначу, що ми збільшуємо кількість тестувань на COVID-19 - оскільки все більше людей звертаються до медиків із симптомами коронавірусу. Наприклад, тільки за останню добу в столиці зробили майже 5 тисяч тестів методом ПЛР та ІФА. Зокрема, за весь період «Київський лабораторний центр МОЗ України» зробив майже  44 тисячі досліджень ПЛР-тестів. Роблять такі дослідження ще в 4 комунальних медзакладах. А також - у приватних клініках і державних медичних установах», - сказав Кличко.

 

 Кличко закликав представників правоохоронних органів долучитися до роботи з активістами і міською владою - щоб усім разом оперативно реагувати на звернення киян щодо можливих незаконних будівництв у столиці.

"Днями в мерії відбулося засідання комісії з перевірки інформації щодо об'єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс. У ньому взяли участь представники КМДА, активісти, а також - представники прокуратури та поліції міста Києва. І, переконаний, нам потрібно активізувати роботу комісії з проблем незаконних забудов, - сказав Кличко. - Я цього тижня, разом з поліцією, був на одному з таких об'єктів - Ярославів Вал, історичний центр міста. Забудовник там зовсім втратив розум. - І там, де за документами, мало бути аварійне укріплення будинку, звів нову будівлю - п'ять поверхів під землю. Уявіть! Це не просто нехтування законами - це небезпечно! Там поруч - житлові будинки, дипломатичні представництва. Я закликав представників правоохоронних органів на постійній основі долучитися до роботи з активістами. Щоб ми, всі разом, оперативно реагували на звернення киян щодо можливих незаконних будівництв у столиці. Аби безвідповідальні забудовники розуміли, що в місті треба дотримуватися закону. І що треба поважати киян", - підкреслив Кличко