Поліція найближчими днями отримає результати експертиз, які проводяться у рамках розслідування кримінальної справи про вибух у будинку в Дарницькому районі Києва, після чого слідство зможе висунути конкретні підозри, повідомив глава Нацполіції Ігор Клименко.

"Проводимо вісім експертиз, очікуємо результатів - бездоказово обвинувачувати людей у тому, що сталося, не можна. Однозначно, основна версія - це газ", - сказав Клименко в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

 

Він наголосив, що було проведено слідчі дії в службах газу, які обслуговували Дарницький район, і безпосередньо цей будинок, опитано мешканців будинку. "Ми здійснили виїмку документів у центральному й районному офісах "Київгазу", в жеку, вилучили всі документи, які стосувалися видачі дозволів на заміну лічильників і загалом на ремонт газового устаткування, наразі слідчі вивчають цю документацію", - розповів Клименко.

За словами глави Нацполіції, спочатку однією з версій вибуху було спрацювання вибухового пристрою, але після проведення експрес-тесту ця версія не підтвердилася.

"Тепер експертизи мають підтвердити, що це справді був газ. Також вони визначать, де був епіцентр вибуху, і що могло його спровокувати", - сказав глава Нацполіції.

Відповідаючи на запитання про те, коли конкретно будуть результати експертиз, Клименко сказав: "Приблизно через тиждень. І тоді слідство вже піде уперед. Тоді разом із прокуратурою вже зможемо формувати підозру".