Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась ще на 118 людей.

Четверо з них - медики. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

 

«Кількість хворих на коронавірус у столиці, на жаль, не зменшується. За минулу добу захворювання підтвердили ще в 118 людей. Серед них - четверо медиків. На сьогодні в Києві вже 5990 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», - повідомив Кличко.

Серед тих, хто захворіли: 61 жінка віком від 19 до 93 рокiв. Та 4 дівчинки - від одного року до шести. 48 чоловік віком від 18 до 84 рокiв. І п»ятеро хлопчиків - від 6 до 14 років. 

До медзакладів столиці госпіталізували 17 пацієнтів. Інші - на самоізоляції, під контролем лікарів. Одужала за минулу добу 71 людина. Всього коронавірус подолали 2033 мешканця Києва.

«Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі - 24. У Святошинському - 17. Та в Дарницькому районі - 16 випадків», - зазначив Віталій Кличко.

У столиці хворіє на коронавірус багато дітей. Тільки за останніх 4 тижні захворіли 183 дитини.

«Зазначу, що в столиці хворіє багато дітей. Загалом за весь період захворіли 464 дитини. 183 з них - тільки за останніх 4 тижні. У лікарнях сьогодні перебуває 21 маленький пацієнт. Хворіють у Києві і немовлята, і підлітки. Найменшому з інфікованих мешканців столиці на момент виявлення хвороби було усього кілька днів. Найбільше ж хворіють діти у віці від 5 до 14 років», - повідомив Кличко.

 

У столиці тривають перевірки закладів і підприємств на дотримання ними регламентів роботи. Зокрема, за порушення вже закрили 4 розважальних заклади.

«Хочу повідомити, що в столиці тривають перевірки закладів і підприємств на дотримання ними регламентів роботи. Патрулі, до складу яких входять співробітники Держпродспоживслужби, представники поліції та Муніципальної охорони,  перевіряють ресторани, торговельні центри та магазини, столичні ринки», - повідомив Кличко.