Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась ще на 56 людей. Четверо з них - медики.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Кiлькiсть мешканців Києва, в яких за минулу добу підтвердили коронавірус, збiльшилась ще на 56 людей. Серед них - четверо медиків. На сьогодні в столиці вже 6238 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», - повідомив Кличко.

Серед тих, хто захворіли: 21 жінка віком від 21 до 75 рокiв. І дівчинка, якій 12 років. Та 31 чоловік від 19 до 80 рокiв. І троє хлопчиків - від 4 до 17 років. До медзакладів столиці госпіталізували 9 пацієнтів. Інші - на самоізоляції, під контролем лікарів.

За минулу добу одужала 51 людина. Всього коронавірус подолали 2109 мешканців Києва.«Найбільше випадків захворювання виявили в Святошинському районі - 13. У Шевченківському - 11. Та в Дніпровському районі - 7 випадків», - сказав Кличко.

Також він зазначив: якщо проаналізувати статистику, в вихідні дні суттєво зменшується кількість виявлених хворих.

«Як говорять фахівці, в вихідні менше людей звертаються до медиків і здають тести. Також, на сьогодні майже 50% досліджень роблять у приватних лабораторіях, що у вихідні дні не працюють», - зазначив Віталій Кличко.

 

"У столиці закрили на карантин іще один гуртожиток - на вулиці Михайла Бойчука. Там виявили п'ять хворих студентів і 13 контактних осіб, - повідомив Віталій Кличко.

Двох хворих госпіталізували, інші - на самоізоляції. В гуртожитку здійснили дезінфекцію приміщень.

 

У столиці продовжують працювати групи контролю за дотриманням закладами міста регламентів роботи. За минулі вихідні закрили ще три  розважальних заклади.

«Хочу підкреслити, що продовжують працювати групи контролю за дотриманням закладами столиці регламентів роботи. Тільки за минулий тиждень представники Держпродспоживслужби і Муніципальної охорони, спільно з поліцією, перевірили більше тисячі ресторанів і кафе, магазинів та ринків Києва. Склали 446 протоколів про порушення, - зазначив мер. - Також цими вихідними в столиці закрили ще три розважальних заклади. А минулого тижня, як я вже говорив, у Києві закрили 4 нічних клуби», - повідомив Віталій Кличко.