Захворювання на коронавірус виявили ще в 132 мешканців Києва.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Іще в 132 мешканців Києва виявили за минулу добу коронавірус. Двоє людей померли. За весь період коронавірус забрав життя 132 киян. На сьогодні в столиці вже 7932 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», - сказав Кличко.

Серед тих, хто захворіли: 54 жінки віком від 22 до 77 років. Та 6 дівчаток - від 5 до 17 років. 66 чоловіків віком від 18 до 88 рокiв. І шестеро хлопчиків від одного року до 17. Захворіли, зокрема, і троє медиків.

«До лікарень столиці госпіталізували 29  пацієнтів. Інші - на самоізоляції, під контролем лікарів. Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі - 22. У Дарницькому - 19. Та в Солом»янському районі - 16 випадків. За минулу добу одужали 47 людей. Всього коронавірус подолали 2877 мешканців Києва», - повідомив Віталій Кличко.

 

Київські школи готуються до нового навчального року. І міська влада робить усе, щоб 1 вересня діти сіли за парти в школах. Але все залежатиме від епідеміологічної ситуації в столиці. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від користувачів Facebook.

"Департамент освіти КМДА створив групу з фахівців, яка вже 7 серпня представить план дій щодо початку навчального року в школах. Місто напрацювало кілька сценаріїв відновлення навчального процесу з огляду на епідеміологічну ситуацію. Сьогодні ми робимо все, щоб діти 1 вересня сіли за парти в школах", - сказав Кличко.

Він зазначив, що педагогічні колективи активно готуються до нового навчального року і планують свою роботу. Більшість закладів освіти, за кошти міста, вже придбали дезінфікуючі та антисептичні засоби, засоби індивідуального захисту. Та будуть готові до різних форматів навчання - виходячи з епідеміологічної ситуації.