Захворювання на коронавірус виявили ще в 110 мешканців Києва.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

 

"Іще в 110 мешканців Києва виявили за минулу добу коронавірус. На сьогодні в столиці вже 8241 підтверджений випадок захворювання на COVID-19", - сказав Кличко.

Серед тих, хто захворіли: 48 жінок віком від 18 до 73 років та три дівчинки - від 5 до 12 років. А також 55 чоловіків віком від 18 до 81 року. І четверо хлопчиків від 16 днів до 17 років. Захворіли, зокрема, і четверо медиків.

До лікарень столиці госпіталізували 26 пацієнтів. Інші - на самоізоляції, під контролем лікарів.

Одужали за минулу добу 64 людини. Всього коронавірус подолали 2941 мешканець Києва.

"Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі - 28, Деснянському - 16, Дніпровському районі - 11 випадків", - додав Віталій Кличко.

 

Після виявлення спалаху захворювання гуртожиток Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного університету "Київський політехнічний інститут імені Сікорського" закрили на карантин.

"Як ви знаєте, днями в столиці зафіксували великий спалах захворювання - в гуртожитку Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного університету «Київський політехнічний інститут імені Сікорського». На сьогодні в гуртожитку захворіли 133 курсанти. З них до лікарень столиці госпіталізували 10 курсантів, а також одного викладача. Інші курсанти лікуються у гуртожитку під медичним наглядом", - повідомив Кличко.

За словами мера, вони отримують всю необхідну медичну допомогу. Також фахівці «Київського міського лабораторного центру МОЗ України» тестують всіх, хто контактував з інфікованими. Загалом у гуртожитку мешкають 152 курсанти.

"Після виявлення перших хворих, у гуртожитку здійснили повну дезінфекцію. І роблять її регулярно. Гуртожиток закрили на карантин. Біля нього сьогодні чергує поліція", - додав Віталій Кличко.