62% опитаних киян зазначили, що більше бояться економічних наслідків коронакризи для своєї родини, аніж можливості захворіти. Про це йдеться в опитуванні «Рейтингу».

Натомість 29% натомість більше бояться захворіти, аніж економічних наслідків.

Роботу Кличка у боротьбі з коронакризою 33% киян оцінили відмінно, 38% оцінили задовільно, 25% - погано.

Роботу президента Володимира Зеленського у цій сфері на добре та відмінно оцінили 26%, на задовільно - 34%, погано - 37% опитаних киян.

 

Рейтинг чинного мера столиці Володимира Кличка покращився у порівнянні з квітнем 2020 року і складає 41,7%.

За даними соціологів, серед тих, хто визначився з вибором і має намір взяти участь у голосуванні 25 жовтня, 41,7% обрали б чинного мера Віталія Кличка. Шоумена і телеведучого Сергія Притулу підтримали б 11,6% опитаних.

На третьому місці серед кандидатів у мери столиці нардепка від "Слуги народу" Ірина Верещук - за неї проголосували б 9,4% опитаних.

За даними опитування, 9,0% киян підтримали б власника клініки Eurolab Андрія Пальчевського, 5,4% - нардепа від "Європейської солідарності" Олексія Гончаренка. 4,5% опитуваних віддали б свій голос за ексголову КМДА, нардепа від ОПЗЖ Олександра Попова, 3,5% підтримали б нардепа від ОПЗЖ Вадима Рабіновича, 3,3% - за колишнього мера столиці, депутата Київради Олександра Омельченка, 2,6% - за кандидата від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андрія Іллєнка, 2,1% - за нардепа "Батьківщини" Володимира Нестора.

Не визначилися з майбутнім вибором близько 8,5% опитаних.