Іще в 180 мешканців столиці виявили коронавірус за минулу добу. Троє людей померли.

 

Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Кількість хворих на коронавірус у столиці збільшується. За минулу добу вірус виявили ще в 180 мешканців. Троє людей померли. За весь період коронавірус забрав життя 142 киян. На сьогодні в столиці вже 8992 підтверджених випадки захворювання на COVID-19", - повідомив Кличко. 

Серед тих, хто захворіли: 102 жінки віком від 18 до 82 років і чотири дівчинки від 3 до 16 років.  А також 67 чоловіків віком від 21 до 81 рокiв і семеро хлопчиків від 3 до 17 років. Захворіли, зокрема, і вісім медиків.

До лікарень столиці госпіталізували 22  пацієнта. Інші - на самоізоляції, під контролем лікарів.

За минулу добу одужали 49 людей. Всього коронавірус подолали 3137 мешканців Києва.

Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі - 44, в Солом'янському - 26, в Деснянському районі - 22 випадки.

 

 

"Я закликаю всіх серйозно ставитися до загрози. Не розслаблятися і не вдавати, що ми живемо в звичній ситуації! Якщо буде різкий сплеск захворювання, доведеться знову повертатися до суворих обмежень. І сьогодні від кожного з нас залежить станеться це чи ні. - Від того, наскільки ми дотримуємося елементарних правил, наскільки уважні до свого здоров'я.  Бережіть себе!" - наголосив Віталій Кличко.